Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była w pierwszym szeregu, a artyści występujący w mrągowskim amfiteatrze w mig opisywali zmieniającą się rzeczywistość. Nie inaczej jest i w tym roku. Polacy ćwiczą – jedni z Ewą Chodakowska, inni z Anną Lewandowską, bo chcą być FIT. Segregują śmieci, oszczędzają wodę, bo chcą być EKO, przechodzą na wegetarianizm i kupują w second handach – bo chcą być BIO.

Dlatego 23. Mazurska Noc Kabaretowa
również jest „FIT-EKO-BIO”.
I uwaga! Zawiera wiele gwiazd!

Poćwiczymy razem z naszymi instruktorami: – Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru – Mru i Piotrem Gumulcem z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzą tegoroczny kabareton!

Wspólnie pośmiejemy się ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet–cud reklamowanych przed gwiazdy i gwiazdeczki, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę superbohatera.

W skład naszego smacznego i zdrowego zestawu wchodzą m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem AWF Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, Jurki z Marylką Litwin – „czempionką” w wielu dziedzinach.

I prosto ze studia fitness: Katarzyna BujakiewiczKlaudia HalejcioŁukasz ŻakAndrzej Kozłowski i grupa Fair Play Crew zaproponują specjalny spersonalizowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami.

Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie jak zwykle zapewni w 100% naturalny zespół The Jobers. Całość w reżyserii Beaty Harasimowicz.

Duża dawka zdrowego uśmiechu gwarantowana!

Rejestracja telewizyjna – zakup biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku oraz akceptacją regulaminu imprezy. Organizator ma prawo do zmiany miejsca uczestnika, na inne w tej samej kategorii. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonywania zmian w programie. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu znajdującego się na stronie: https://mazurskanoc.paka.pl/regulamin-23-mnk/